0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

HABERİN DEVAMI

  31.03.2015 tarihinde eklendi.     833 kez okundu.

*İlçemizin sanayi yolunun bozuk,toprak ve düzensiz olması nedeni ile Belediyemiz tarafından onarılıp düzeltilerek kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına başlandı.En kısa sürede bitirilecek.

*İlçemizin tüm cadde ve sokaklarındaki yol ve kaldırımları 3.000 m2 andezid taşı ve 10.000 m2 kilitli parke taşı ile döşenerek yenileniyor.Aynı zamanda İlçemiz meydanıda kople andezid taşı ile döşenerek yenileme çalışmalarına başlanıp en kısa sürede bitirilecek.Ayrıca engelli vadandaşlarımız için hissedilebilir kabartmalı yüzeysel taş döşeme çalışmalarıda devam ediyor.En kısa sürede bitirilip halkımızın hizmetine sunulacak.

*İlçemize eski top sahası yerine yeni geliştirilmiş sentetik cim saha çalışmalarıda son hızıyla devam ediyor.En kısa sürede bitirilip vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır.

* 5 Adet oyun gurubu ve çocuk parkları alımı yapıldı.En kısa sürede ilçemizin farklı noktalarına kurulacaktır.

*Kardeş okul Kardeş kurum projesi kapsamında Belediyemiz Kardeş okuluna ziyaretler yaparak,istekleri giderilerek bakım ve onarımları yapıldı.

*Sınıfını donalt adını yaşat projesi kapsamında Belediyemiz tarafından ilçemiz okulunda 2 sınıfın tüm donanımları,bakımları ve onarımları yapılarak,Belediyemiz tarafından okulara katkı sağlandı.

*İlçemizde Mahide Hatun Camisi bahçesinde sondaj çalışmaları yapıldı,onarılıp,ağaçlandırılarak,çevre düzenlemesi yapıldı.

*İlçemiz şifalı su mevkisinde ve ilçemizin bazı noktalarına ağaçlandırma ve çevre düzenlemeleri yapıldı.

*İlçemize yapılması pilanalanan TOKİ yapım projesi devam ediyor en kısa sürede proje aşamasından yapım aşamasına gelinecek.Zemin etütleri yapılarak yer temini üzerinde çalışmalar sürüyor.Şuana kadar TOKİ ye müracat eden vatandaşlarımızın sayısı 180 ulaştı.

*İlçemize Halk Bankası geliyor ve gerekli söz alındı.Yer temini yapıldı.En kısa sürede Halk Bankası İçemizde faliyet gösterecek.

*Kültür evi projesi çalışmaları sürüyor.En kısa sürede proje aşamasından yapım aşamasına gelinecek.

*İmar planı ve harita 100 % Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızca hibe edilerek,İmara kapalı yerlerin yeniden imara açılarak düzenlemeleri hususunda gerekli çalışmalar sürüyor.

*İçme suyu ve kanalizasyon Arıtma çalışmalarının yine planları hazırlanarak yapım işi 2016 yalında tamamlanacak.

*İlçemizde içme suyu pompaları yenilenip tüm bakımları yapılarak,artık İlçemizde İçme suyu kesilme sıkıntısı yaşanmıyor.

*Kültür ve Trizim Bakanlığımız tarafından Belediyemize yol yapımı için 150.000 TL ödenek yardımı yapıldı.

*İlçemizde eski ve kötü görünen çöp konteynırlarımız yenileri ile değiştirilerek temiz ve güzel bir görünüm sağlandı.

*İlçemizin Ana cadde yolları ve orta rejüfleri yenilenerek güzel,modern bir görünüm sağlandı.

*İlçemizin tüm ıslah edilmemiş dereleri onarılıp,düzenlenerek ıslah çalışmaları yapıldı.

30 Mart 2014 ve 30 Mart 2015 tarihleri arasında 1 yılda yapmış olduğumuz projelerimiz,faliyetlerimiz,yaptıklarımız ve etkinliklerimizi kısa ve öz bir şekilde sizlerle paylaşmak istedik ve bu yapmıs olduğumuz haberi okuduğunuz için Teşekkür ederiz.

Ayrıca bu süre zarfı içerisinde bizleri yalnız bırakmayan daima birlik beraberlik içerisinde olduğumuz;eski İlçe Başkanımız Ali BOZTEPE ve yönetimine mevcut ilçe Başkanımız Selahattin ESKİ ve yönetimine,bizleri yalnız bırakmayan maddi ve manevi destekte bulunan Güreş Ağamız Fikret DARENDE`ye,İl Genel Meclis üyelerimize,Belediye Meclis üyelerimize,Gençlik kolları teşkilatımıza ve yönetimine,Hanım Kolları teşkilatımıza ve yönetimine,Belediye personeline,uzaktan yakından tüm dostlarımıza ve arkadaşlarımıza ve tüm Göynücekli hemşehrilerimize şükranlarımı sunar teşekkür ederim.

 Kemal ŞAHİN

Belediye Başkanı