0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

POLİS HAFTASI KUTLAMA MESAJI

  10.04.2015 tarihinde eklendi.     604 kez okundu.

 

       Sayın Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN,Türk Polis Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN mesajında şu görüşlere yer verdi: “Tam 170 yıldır demokratik hukuk devletinin vazgeçilmezi olan can ve mal güvenliğinin sağlanmasında başrolü oynayan Polis teşkilâtımız, kuruluşundan bugüne kadar, kamu düzeninin ve güvenliğin sağlanması,hak ve özgürlüklerin eşit olarak uygulanması görevlerini kendisine tanınan yetkiler çerçevesinde başarıyla yerine getirmektedir.

Milletimizin ve ülkemizin birlik ve beraberlik içerisinde, aynı zamanda güvenli bir huzur ortamında varlığını sürdürebilmesi, hiç şüphesiz kıymetli polis teşkilatımızın varlığının bir eseridir. Her türlü tehdide karşı vatanına hizmet konusunda görevini gözünü kırpmadan ifa eden polisimiz milletimizin gözbebeği olmaya devam edecektir.

Polis Haftası'nda, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 170. yıl dönümünü kutluyor, şehitlik mertebesine ulaşan polislerimizi rahmetle anıyorum. Büyük fedakârlık, sabır ve cesaretle İlçemizde de hizmetlerini sürdüren Türk Polis Teşkilatının bütün mensuplarına başarılar diliyor, sevgi ve selamlarımı iletiyorum."

 Kemal ŞAHİN

Belediye Başkanı