0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

  01.05.2015 tarihinde eklendi.     657 kez okundu.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN KEMAL ŞAHİN 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI NEDENİ İLE BİR KUTLAMA MESAJI YAYINLADI.

Belediye Başkanımız sayın Kemal ŞAHİN ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, tüm işçilerin bayramını kutladı.

Tüm dünyada emeğiyle geçinenlerin 1886 yılından beri Dünyanın birçok ülkesinde 1 Mayıs Emeğin Bayramı, İşçi Bayramı olarak kutlanmaktadır.1 Mayıs dostluk, kardeşlik ve dayanışmanın bir simgesi olmalıdır.

Başkanımız mesajında;”Emeğiyle, alın teriyle geçimini temin eden milli gelirimize büyük katkılar sağlayan milyonlarca çalışanımızın gururla idrak ettikleri anlamlı bir günün içindeyiz.

Her türlü şartta emek veren işçi kardeşlerimizin sadece yılın belli bir gününde değil, her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek isterim. Biz de belediye olarak emekçilerimizin daha iyi yaşam koşullarına ulaşmaları için elimizden gelen çabayı göstermekteyiz,diyerek ifade eden Belediye Başkanımız sayın Kemal ŞAHİN,en yüce değer olan emeğin, alın terinin, üreterek çalışmanın gücünün kutlandığı bu günde tüm işçilerimizin ve emekçilerimizin 1 Mayıs İşçi Bayramını tebrik ediyor, çalışma hayatlarının ömür boyu mutlu, huzurlu geçmesi dileğiyle onlara selam ve sevgilerimi iletiyorum,dedi`”

 Kemal ŞAHİN

Belediye Başkanı