0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

BAŞKANIMIZ`DAN KADİR GECESİ KUTLAMA MESAJI

  13.07.2015 tarihinde eklendi.     528 kez okundu.

 

       Belediye Başkanımız sayın Kemal ŞAHİN, Kadir Gecesi dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayarak tüm İslam aleminin Kadir Gecesini kutladı.

       Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN, “ Birlik, beraberlik, dayanışma ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı 11 ayın sultanı Ramazan Ayının son günlerine yaklaşırken, Kadir Gecesi’ni idrak etmenin mutluluğu ve coşkusu içerisindeyiz. Kadir Gecesi sema kapılarının sonuna kadar açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği kutlu bir gecedir. Bu mübarek gece bin aydan daha hayırlı bir gece olup, dargınlıklara ve kırgınlıklara son vermek, nefretin yerine sevgi, saygı ve hoşgörüyü hakim kılmak için insanlara önemli fırsatlar sunmaktadır. Bu kutsal gecenin getirdiği esenlik ve selametin, tüm yurdumuzu, milletimizi ve bütün insanlığı çepeçevre kuşatmasını, yeryüzünde barış ve huzura vesile olmasını diliyorum.

       Bu vesileyle başta Göynücekli hemşerilerimiz olmak üzere,tüm İslam aleminin mübarek Kadir Gecesi'ni en içten dileklerimle kutluyor, bu mübarek gecenin manevi huzur ve bereketinden hepimizin faydalanmasını ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum" dedi.

 Kemal ŞAHİN

Belediye Başkanı