0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

  16.07.2015 tarihinde eklendi.     509 kez okundu.

 

       Belediye Başkanımız sayın Kemal ŞAHİN,Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm İslam aleminin Bayramını kutladı.

       Tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik eden Başkanımız Kemal ŞAHİN, bayramların, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günler olduğunu söyledi.
       Ramazan ayı boyunca yaşanan birlik, beraberlik, kardeşlik ve yardımlaşma duygularının yaşamın her anında ve her alanında sürdürülmesini temenni eden Başkanımız Kemal ŞAHİN "Sağlık ve esenlik içinde idrak ettiğimiz 11 ayın sultanı Mübarek Ramazan ayını ve içinde bin aydan daha hayırlı olan mübarek Kadir Gecesi'ni geride bırakıp, bir Ramazan Bayramını daha karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bu özel günlerin sevincini ve coşkusunu, hayatımızın her anına taşıyabilmek için daha çok çaba göstermeli, toplumsal yapımızı güçlendiren bayramların getirdiği barış, huzur, kardeşlik ortamının değerini iyi bilmeliyiz. Bu bayramı da milletçe kenetlenerek yaşayacağımıza inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle,başta Göynücekli hemşerilerimiz olmak üzere tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, sevgi ve saygılarımı sunuyorum" dedi.

 Kemal ŞAHİN

Belediye Başkanı