0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

YENİ ÇÖP TOPLAMA ARACIMIZ

  23.10.2015 tarihinde eklendi.     604 kez okundu.

 

       Çevre ve Şehircilik Bakanlığı vatandaşlara temiz bir çevre ve kaliteli bir yaşam alanı sunması için Göynücek Belediyesi’ne çöp toplama aracı hibe etti.

       Başkanımız Sn. Kemal ŞAHİN`in isteği doğrultusunda Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Belediyemize 13+1,5 metre küp kapasiteli 2015 model Ford 1826 marka, manuel ve otomatik olarak çalışabilen hidrolikli sıkıştırmalı çöp toplama aracı hibe edildi.
Sn. Kemal ŞAHİN; ”İlçemizde çevre kirliliğinin giderilmesi, Göynücek`imizin daha temiz bir hale getirilmesi için çöp toplama araçlarına ihtiyacımız vardı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız tarafından bir adet çöp toplama kamyonu hibe edildi. Şehir içi çöp toplama işinde kullanılacak aracın hibe edilmesinde emeği geçen başta Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın İdris GÜLLÜCE olmak üzere Özel Kalem Müdürü Sn. Cemil Yalman beye,Amasya Milletvekillerimiz ve Milletvekili adaylarımıza Sn.Naci BOSTANCI beye,Said YÜCE beye, Haluk İPEK beye, Avni ERDEMİR beye ve herkese teşekkür ediyorum” dedi.

       Çöp Toplama Aracımız Alınmış olup İlçemize getirilerek hizmete sunulmuştur.Belediyemize ve İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun.

 Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı