0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

BİZ SİZLER İÇİN VARIZ

  30.03.2016 tarihinde eklendi.     381 kez okundu.

 

       Bugün 30 Mart 2016, bundan 2 (iki) yıl önce yani 30 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Belediye Başkanlığı seçimini, Belediye Başkanımız Sn. Kemal ŞAHİN kazanmış olup Göynücek Belediye Başkanı olarak göreve başladı. Göreve başladığı günden itibaren hizmet için gecesini gündüzüne katan durmaksızın çalışan Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN, Bu geçen 2 ( iki) yıl süre zarfı içerisinde verilen vaatlerin büyük bir bölümünü yerine getirmiş, yeni projelere imza atmış, İlçemizi eski yüzünden kurtarıp yeni yüzüne kavuşturmuştur.

       Biz bu süre içerisinde halkımıza daha iyi bir hizmet verebilmek için durmadan çalıştık ve çalışıyoruz.

       İlçemiz çarşı merkezi tamamen, kaldırımlar yeni andezit taşı ile yollar kilitli parke taşı ile döşenerek yenilendi.Yeni Recep Tayyip Erdoğan meydanımız yeni granit taş ile döşenerek, ağaçlandırma ve belirli noktalara kamelyalar yerleştirilerek yeniledik yeni görünümüne kavuşturduk.Eski top sahamız yerine, Yeni Sentetik yapay çim saha ile yenileyerek gençlerimize daha güzel modern bir hizmet sunduk.Araç filomuzu büyük bir oranda geliştirdik ve yeniledik. Her Mahallemize ayrı ayrı belirli noktalara çocuk oyun gurupları yerleştirerek parklar yaptık. İlçemizin cadde ve sokakların büyük bir bölümünü toprak halinden kurtarıp kilitli beton parke taşı ile döşedik.Su saatlerinde yeni bir devrim yaparak Yeni akıllı dijital ( kartlı) sistem su sayaç uygulamasına geçtik.Tüm parklarımızı, kaldırımların belirli noktalarını , ve orta refüjleri ağaçlandırarak, yeni farklı fidanlar dikerek, peyzaj çalışmaları ardından İlçemizi yeşillendirdik. İlçemiz Lise caddesi ve Alpaslan Türkeş Caddesi üzerinde bulunan hoş görünmeyen elektrik direkleri sökülerek kablolar Tedaş aracılığıyla yer altına alınarak yerlerine aydınlatma direkleri dikildi. Bayanlarımıza ve Gençlerimize yönelik Geziler düzenledik.Camilerimizin çevresine peyzaj çalışması ve çevre düzenlemesi ardından ağaçlandırma ve çimlendirme yaparak yeşil güzel görünüme kavuşturduk.Eski Belediye Hizmet Binamızı değerlendirerek,Halk Bankasını İlçemize kazandırdık.Gayret ve çabalarımız sonucunda İŞKUR tarafından İlçemizde 378 işsiz vatandaşımıza iş istihdamı sağladık. Bu arada yeni bir hizmete yeni bir projeye de imza attık.Büyük uğraşlar, çabalar ve etkin çalışmalar sonucunda İlçemize yapılacak olan TOKİ projemizi de gerçekleştiriyoruz.Şuan itibari ile İlçemizi yepyeni bir görünümüne kavuşturmuş, Her daim Gelişen ve Değişen bir Göynücek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle 30 Mart 2014 tarihinden bu zamana kadar Belediye Başkanlığı seçiminde bizleri hiç yalnız bırakmayan her daim yanımızda olan başta tüm Göynücekli hemşerilerimiz olmak üzere, o zamanki mevcut İlçe Başkanımız Ali BOZTEPE ve yönetimine, şuan ki mevcut İlçe Başkanımız Selahattin ESKİ ve yönetimine, bizleri hiç yalnız bırakmayıp maddi ve manevi destekte bulunan Güreş Ağamız Fikret DARENDE`ye, İl Genel meclis üyelerimize, Belediye Meclis üyelerimize, İlçe Gençlik Kolları Teşkilatımıza ve yönetimine, Hanım Kollarımıza ve yönetimine, tüm teşkilatımıza ve uzaktan yakından tüm dostlarımıza ve arkadaşlarımıza sonsuz şükranlarımı sunar Teşekkür ederim.

 

Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı