0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

ÖĞRENCİLER BAŞKANLIK MAKAMINA OTURDU

  22.04.2016 tarihinde eklendi.     600 kez okundu.

ÖĞRENCİLER BUGÜN BAŞKANLIK KOLTUĞUNA OTURDU

İlçemizde her yıl olduğu gibi bu yılda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı münasebetiyle Belediye Başkanlık makamı öğrencilere bırakıldı.
İlçemiz İmam hatip ortaokulu Öğrencileri ve Öğretmenleri ile birlikte Belediye Başkan Vekili Sn. İbrahim KÖSE`yi makamında ziyaret ettiler.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda bu anlamlı günde öğrencilerin ziyaretlerinden mutluluk duyduğunu dile getiren Belediye Başkan Vekili İbrahim KÖSE, şunları söyledi: “23 Nisan dolayısıyla öğrencilerimizin bayramlarını kutluyorum., Ulu Önder Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği ve her sene 23 Nisan’da kutlanan bayram dünyadaki tek çocuk bayramıdır. Makamların sembolik olarak çocuklara teslim edilmesi temelde onlara duyulan itimadın, güvenin açık bir sembolüdür. Geçici bir süreliğine Başkanlık koltuğuna oturan Öğrencilerimiz okul bahçesine park yapılması gibi oyun alanları kurulması hakkında isteklerde bulundular. Birçok projenin kısa zamanda ilçemize kazandırılması planlanmaktadır. ”Uzun Uzun öğrencilerle sohbet eden Belediye Başkan Vekili İbrahim KÖSE, Öğretmen ve öğrencilerden okul hakkında bilgiler aldı. 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir günlüğüne başkanlık makamına oturan öğrencilere çeşitli hediyeler takdim ederek sevgi ve saygılarını sundu.