0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

ANNELER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

  16.05.2016 tarihinde eklendi.     398 kez okundu.

 

       ANALARIMIZ EN DEĞERLİ HAZİNEMİZ
 

       Belediye Başkanımız Sayın Kemal ŞAHİN, 8 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkanımız, sevginin, şefkatin ve merhametin timsali tüm annelerin, Anneler Günü’nü kutladı.
Başkanımız mesajında; Annelerimiz, yeryüzünde en kutsal görevi üstlenen, karşılıksız sevgi, hoşgörü ve mutluluğumuzun kaynağı, bizleri dünyaya getiren ve iyi bir şekilde yetişmemizi sağlayan en değerli varlığımızdır.
Karşılıksız sevmenin en güzel örneklerini veren annelerimiz, aynı zamanda geleceğimizin teminatı, milletimizin maddi varlığının güvencesi, birlik ve bütünlük içinde yaşayabilmemizin de en önemli manevi kaynaklarıdır.Varlığıyla hayata anlam katan, şefkat dolu yüreğiyle çocuklarına yol gösteren annelerimizin hakkı hiçbir şekilde ödenemez. Anne sevgisi, sevgilerin en büyüğü, en kıymetlisidir. En değerli varlığımız, baş tacımız annelerimizin tek beklentisi ise sevgidir. Onları mutlu etmek, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, gurur duyacakları evlatlar olmak, annelerimiz için en büyük armağandır. Onların gülen yüzleri bizler için de en değerli hazinedir.
Cennetle müjdelenen annelerimizi sadece anneler gününde değil, ömür boyunca sevgi, saygı ve muhabbetle kucaklamalıyız.

 

       Yüreğinde taşıdığı sınırsız sevgi ve sabırla, değeri biçilemeyen başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum.
 

Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı