0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

19 MAYIS KUTLAMA PROGRAMI

  23.05.2016 tarihinde eklendi.     597 kez okundu.

 

       19 MAYIS ATATÜRK`Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI İLÇEMİZDE KUTLANDI.

       19 Mayıs Atatürk`ü anma Gençlik ve Spor bayramı, 19 Mayıs Perşembe günü İlçemiz Recep Tayyip Erdoğan meydanında bulunan Atatürk anıtına, Gençlik hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Burhan BÜLBÜL tarafından çelenk sunulması ile başladı.
       19 Mayıs Atatürk`ü anma Gençlik ve Spor Bayramı İlçemiz Atatürk İlköğretim Okulu bahçesinde, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmanın yapılması ve Çok Programlı Anadolu lisesi ve 70. Yıl Anadolu Sağlık Meslek lisesi öğrencilerinin düzenlemiş ve hazırlamış oldukları spor aktiveleri, şiir okuma, halat çekme yarışı, bayrak yarışı, halk oyunları ve çeşitli oyunlar oynanarak İlçemizde büyük bir coşku ile kutlandı. Daha sonra Belediye Başkan vekilimiz sayın Hasan GEDİK yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyelerini takdim ederek tebrik etti.
       Programa sayın Kaymakamımız Can ATAK, Belediye Başkan vekilimiz sayın Hasan GEDİK, İlçe Garnizon Komutanı Jan. Yüz. Şafak KARAKOYUN ,İlçe Emniyet amir vekili Ramazan ORAL, İlçe Özel İdare Müdürü Tuncay ŞAHİN, daire amirleri, davetliler ve ilçe halkımız katıldı.

Kemal ŞAHİN

Belediye Başkanı