0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

(ATSO)`NUN İLÇEMİZDE İFTAR YEMEĞİ PROĞRAMI

  15.06.2016 tarihinde eklendi.     485 kez okundu.

 

       Amasya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) `nun ilçemiz Belediye düğün salonunda düzenlemiş olduğu iftar programında esnaf ile yemekte bir araya gelindi.
       2016 yılı Ramazan’ının ilk iftar programı Göynücek İlçemizde gerçekleştirildi. Amasya TSO Yönetim Kurulu Başkanı Murat KIRLANGIÇ’ın ev sahipliği yaptığı organizasyonu sayın Kaymakamımız Can ATAK ve Belediye Başkanımız sayın Kemal ŞAHİN de katıldı. Amasya TSO Meclis Başkanı H. Hasan ERGEN ile yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet KAVAKLIOĞLU, Aydın ÖKSÜZ, Harun KUL ve Salih BÜTÜNER’de organizasyona katıldılar.
      Yenilen iftar yemeğinin ardından açılış konuşmasını Amasya TSO Başkanı Kırlangıç yaptı. Kırlangıç konuşmasında Göynücekli esnafların zor bir coğrafyada ticaret yaptıklarını bildiklerini söyledi. Konuşmanın devamında “Artık gelenekselleşen bu iftar organizasyonlarımızın sizinle her zaman irtibatta kalma isteğimizi yineliyor, sizin Amasya’da bir kapınız olduğunu her zaman hatırlamanızı hedefliyoruz.” dedi.
Daha sonra Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN ise konuşmasında “Amasya Ticaret ve Sanayi Odası’na ilçemizdeki ticaret erbaplarını unutmadıkları ve her fırsatta onlarla bir araya geldikleri için teşekkür ederim. İnşallah bu vesileyle daha sıkı bağlar kurularak daha büyük başarılar yakalanabilir.” dedi.
       Konuşmaların ardından, 20 yılını geride bırakan Amasya TSO üyelerini ödüllendirmek üzere plaket takdim edildi. S.S. Kervansaray Köyü Sulama Kooperatifi’nin plaketini Başkan Neşet AYDIN Göynücek Kaymakam’ı Can ATAK’ın elinden aldı. Gençoğlu Canlı Hayvan Alım Satımı ve Kesimi LTD. ŞTİ.’nin plaketini Serdal GENÇ, plaketini Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN’in elinden aldı. Çoban Ticaret’in sahibi Sefa ÇOBAN’ın plaketini Amasya TSO Başkanı Murat KIRLANGIÇ verdi. S.S. 25 Nolu Göynücek Minibüscüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin plaketini de kooperatifi temsilen Neşet AYDIN Amasya TSO Meclis Başkanı H. Hasan ERGEN verdi.
Plaketlerin takdiminin ardından yapılan dua ile program sonra erdi.

Kemal ŞAHİN 
Belediye Başkanı