0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

HALKA AÇIK İFTAR YEMEĞİMİZ

  20.06.2016 tarihinde eklendi.     481 kez okundu.

 

       Belediye Başkanlığımız tarafından 11 Ayın Sultanı Mübarek Ramazan Ayı dolayısıyla İlçemizde tüm halka açık iftar yemeği düzenledi.
 

       İlçemiz Recep Tayyip Erdoğan meydanında düzenlenen iftar yemeğimiz, Vatandaşlarımızın yoğun katılımları ile ilahiler ve dualar eşliğinde hep birlikte bir arada yoğun kalabalık eşliğinde bereketli ve güzel bir iftar yemeği gerçekleştirildi.
 

      Gelen konukları karşılayan Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN, yaptığı konuşmada “Belediyemiz tarafından düzenlenen iftar yemeği programına hepiniz Hoşgeldiniz diyor, Ramazan ayı dostluk, şefkat, rahmet ve bereket ayıdır. Birlik ve beraberliğimize vesile olan bu güzel ramazan gününde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizleri bu anlamlı güzel günde yalnız bırakmayan, onurlandıran ve yoğun ilgi gösteren siz değerli halkımıza ve tüm misafirlerimize yürekten teşekkür eder, her günümüz Ramazan ayında yaşadığımız kardeşlik, dostluk ve hoşgörü içerisinde geçmesini temenni ediyorum” dedi.
 

       Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN ‘in ev sahipliğinde düzenlenen İftar programına Amasya Milletvekillerimiz Naci BOSTANCI ve Haluk İPEK, İlçe Kaymakamımız Can ATAK, İl Başkanımız Mehmet ÜNEK, Amasya Belediye Başkanımız Cafer ÖZDEMİR, Suluova Belediye Başkanı Fatih ÜÇOK, Hamamözü Belediye Başkanı Bahattin DESTEBAŞ, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa ÇITTIR, İlçe Başkanlarımız, İlçe Teşkilatımız, İl Genel Meclis Üyelerimiz, Belediye Meclis Üyelerimiz, Daire amirlerimiz, Köy ve Merkez Muhtarlarımız ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.
 

Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı