0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

  04.07.2016 tarihinde eklendi.     466 kez okundu.

 

       Belediye Başkanımız sayın Kemal ŞAHİN,Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm İslam aleminin Bayramını kutladı.
 

       Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN mesajında; İyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı, dostluk ve kardeşlik bağlarının pekiştirildiği, yüreklerin bütünleştiği, sevgi, saygı ve hoşgörü atmosferinin yaşandığı, dostlukların tazelendiği bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşamaktayız.
       Ramazan ayı boyunca yaşanan birlik, beraberlik, kardeşlik ve yardımlaşma duygularının yaşamın her anında ve her alanında sürdürülmesini temenni eden Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN "Sağlık ve esenlik içinde idrak ettiğimiz 11 ayın sultanı Mübarek Ramazan ayını ve içinde bin aydan daha hayırlı olan mübarek Kadir Gecesi'ni geride bırakıp, bir Ramazan Bayramını daha karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bu özel günlerin sevincini ve coşkusunu, hayatımızın her anına taşıyabilmek için daha çok çaba göstermeli, toplumsal yapımızı güçlendiren bayramların getirdiği barış, huzur, kardeşlik ortamının değerini iyi bilmeliyiz. 
       Bu duygu ve düşüncelerle,başta Göynücekli hemşehrilerimiz olmak üzere tüm İslam Aleminin Mübarek Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, sevgi ve saygılarımı sunuyorum" dedi.

 

Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı