0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

ARAÇ FİLOMUZA BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ

  18.07.2016 tarihinde eklendi.     566 kez okundu.

 

       Belediyemiz araç filosuna bir yenisi daha eklendi.
 

       Belediyemiz ilçedeki çalışmalarını durmaksızın yoğun çalışma temposunda devam ettirirken bir yandan da araç filosunu yenileyerek yeni araçları ilçemize kazandırıyor.
Türkiye Belediyeler Birliği tarafından (TBB) tarafından ilçemize sıfır kilometre ford marka damperli kamyon hibe edildi.
       Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN; İlçemize kazandırdığımız bu kamyonun hayırlı olması dileklerinde bulunarak, Göreve geldiğimiz günden buyana belediyemiz araç parkını yenilemeye çalışıyoruz. Bugünde araç parkımıza bir yenisini daha ekledik. Türkiye Belediyeler Birliğiyle yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde bir adet sıfır kilometre kamyonun ilçemize hibe edilmesini sağladık. Almış olduğumuz yeni araçlarla yeni işlere imza atıp ilçemize yeni dolu dolu hizmetler sunucağız dedi.

 

       İlçemize bu desteği sunan Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Kadir TOPBAŞ bey`e , Genel sekreter Hayrettin GÜNGÖR bey`e, Milletvekillerimiz Naci BOSTANCI ve Haluk İPEK bey`e ve emeği geçen tüm yetkililerimize İlçem adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
 

       İlçemize Hayırlı ve Uğurlu Olsun.
 

Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı