0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

  20.09.2016 tarihinde eklendi.     347 kez okundu.

 

       BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN KEMAL ŞAHİN'İN '19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ' KUTLAMA MESAJI
       Ülkemizin her karış toprağına terlerini ve kanlarını akıtarak tarihimize altın sayfalar yazdıran, Türkiye Cumhuriyeti’nin sonsuza kadar yaşamasının en büyük teminatı olan, Türk Kahramanlığının sönmeyen meşaleleri Gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü’nü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Şehitlik ve Gazilik, milletimiz için şereflerin en yücesidir. Üzerinde yaşadığımız coğrafyanın milletimiz için Vatan haline dönüşmesi, şehit ve gazilerimizin canları pahasına verdikleri mücadele ile gerçekleşmiştir.
Bu cennet vatan uğruna cepheden cepheye koşan ve şehit olmayı göze alan Gazilerimiz, cesaretin ve fedakârlığın sembolleri, ülkemizin medarı iftiharıdır.
       Şehit ve Gazilerimizin ortaya koydukları azim ve kararlılıkla ulusal varlığımız elde edilerek bu günlere kadar ulaşılmıştır. Bundan sonra da, Kahraman Gazilerimizin emanetine asla leke sürdürmeyecek, onların aziz hatırasını ilelebet yaşatacağız. Bize miras bıraktıkları Cumhuriyetimizi birlik ve bütünlük içinde koruyacak, ülkemizi elbirliğiyle daha da güçlendireceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle ‘Gaziler Günü'nü kutluyor, Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebebiyete intikal eden gazi ve şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, yaşayan gazilerimize en içten saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

 

Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı