0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

SAYIN VALİMİZDEN İLÇEMİZE ZİYARET

  27.10.2016 tarihinde eklendi.     381 kez okundu.

 

       "SAYIN VALİMİZDEN İLÇEMİZE ZİYARET"
 

       Amasya Valimiz Sayın Salih IŞIK, ilçemizde yeni göreve başlayan Sayın Kaymakamımız Mahmut YURTERİ ‘ yi makamında ziyaret ederek ve beraberinde Kaymakamlık ziyaretinden sonra diğer misafirler ile birlikte Belediye Başkanımız sayın Kemal ŞAHİN`i makamında ziyaret ettiler. Ziyarete Amasya Tugay Komutanı Kr. Albay Zafer UĞUR, İl Jandarma Komutanı Selami AKŞİT , İl Özel idare Genel Sekreteri A. Faruk AYKUTLU katıldılar. Sayın Valimizi Hükümet Konağı önünde İlçe Kaymamakamımız Mahmut YURTERİ, Belediye Başkanımız Sayın Kemal ŞAHİN,İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Şafak KARAKOYUN, ve daire amirlerimiz tarafından karşılandı.
İlçemizi ziyaret eden Sayın Valimiz Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığına yaptığı ziyaretin ardından İlçe Kaymakamı ve diğer misafirlerle birlikte İlçemize bağlı Karaşar Köyünü ziyaret etti. 
Karaşar köyünde yapımına başlanan ve yapımı devam eden gölette incelemelerde bulunan Sayın Valimiz yapım aşamasında bulunan göletin müteahhit firma yetkililerinden bilgiler aldıktan sonra Köy sakinleri ile bir süre sohbet ettikten sonra karaşar köyünden ayrıldı.

 

Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı