0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

DÖVİZİNİ BOZDUR ÜLKENE SAHİP ÇIK

  08.12.2016 tarihinde eklendi.     314 kez okundu.

 

       “DÖVİZİNİ BOZDUR ÜLKENE VE GELECEĞİNE SAHİP ÇIK”

         Belediyemiz olarak 200 Dolar ve üzeri dövizini bozdurup TL`ye çeviren ve makbuzunu Belediyemize getiren tüm vatandaşlarımıza 25 TL su ücretsiz bir şekilde yüklenecek veya isteyene de 1 Hafta boyunca Göynücek Amasya arası Otobüs seferlerimizden ücretsiz bir şekilde yararlanabilecek.
        Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın "Yatağının altında döviz olanlar parasını altına, TL'ye dönüştürsün" çağrısına destek olmak amacıyla ilçe belediyesi olarak "Milletimize ve topraklarımıza sahip çıkmak amacıyla Türk Lirası'na sahip çıkalım" sloganından hareket ederek yeni bir uygulamayı hayata geçiriyoruz.
"Ülkemiz ekonomisine destek olmak anlamında Belediyemiz olarak Cumhurbaşkanımızın dün olduğu gibi bugün de arkasındayız. Yaptığı her çağrıyla ilgili olarak arkasında olmaya, destek vermeye devam edeceğiz. Ülkemiz üzerine oynanan oyunların son bulması ve ekonomimizin daha da güçlenmesi için toplumun her kesiminden gelen bu desteğin daha da yaygınlaşması en büyük arzumuzdur. Bu anlamda ülkesini düşünen halkımızı, herkesi dövizini bozdurarak Türk Lirası'na, altına yatırım yapmaya davet ediyoruz.
        Haydi vatandaş Sende Dövizini bozdur 25 TL su veya 1 Haftalık Göynücek Amasya arası Otobüs seferinden ücretsiz olarak yararlan.