0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

MUHTARLAR VE HALK GÜNÜ TOPLANTISI

  20.01.2017 tarihinde eklendi.     341 kez okundu.

 

        İlçe Kaymakamımız sayın Hasan DOĞAN ve Belediye Başkanımız Sayın Kemal ŞAHİN, ilçedeki vatandaşların istek, şikayet ve sorunlarını dinlemek için Halk Günü ve Muhtarlar toplantısı yaptı.
Belediyemiz düğün salonunda ilk gez gerçekleştirilen ve bundan sonra her ay yapılması planlanan toplantıya Sayın Kaymakamımız Hasan DOĞAN, Belediye Başkanımız Sayın Kemal ŞAHİN, resmi kurum müdürleri, mahalle ve köy muhtarları ile vatandaşlar katıldı.
       Kaymakamımız Hasan DOĞAN ve Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN yapılan toplantıda mahalle muhtarları ve vatandaşların sorun, talep ve önerilerini dinleyerek tek tek not aldı.
       Toplantı sonrası ortak bir açıklama yapan Kaymakamımız Hasan DOĞAN ve Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN, Halk Günü toplantılarının ilkini gerçekleştirdiklerini söyleyerek sözlerine şöyle devam ettiler. Toplantımızın ilki olmasına rağmen oldukça verimli geçti. Artık bundan sonra her ay bu toplantılarımızı yaparak halkımızla birebir irtibat kuracağız ve onları dinleyeceğiz diyerek sözlerine son verip salondan ayrıldılar.

 

Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı