0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

ŞUBAT AYI MUHTARLAR TOPLANTISI

  09.02.2017 tarihinde eklendi.     295 kez okundu.

 

       ŞUBAT AYI MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI
 

        Belediye Başkanlığımız, İlçe Kaymakamlığımız ve İlçe Gıda Tarım Hayvancılık Müdürlüğü olarak Muhtarlarımız ile bir araya gelerek istek, talep ve önerileri değerlendirilerek muhtarlar toplantısını gerçekleştirdik.
Şubat ayı Muhtarlar Toplantısı Belediyemiz düğün salonunda,İlçe Kaymakamımız Hasan DOĞAN, Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Şafak KARAKOYUN , İlçe Emniyet Amir V. Ahmet DEMİRCİ, İl encümenleri İhsan YILDIRIM ve Mustafa YILMAZ, Amasya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Lokman GÜLTEKİN, Müdür Yardımcısı M.Emin AYDIN, Şube Müdürleri ile birlikte İlçemiz Daire amirleri, Köy Muhtarlarının katılımı ile gerçekleşti.
        Toplantıda Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN ve İlçe Kaymakamımız Hasan DOĞAN birer konuşma yaparak Muhtarlarımızın biz her zaman yanındayız diye ifade ederek gündemin akışı üzerine konuşmalarını yaptılar. 
İlçe Gıda Tarım Hayvancılık Müdür Vekili Berna Baki 2016 yılına ait faaliyetleri ile ilgili olarak bir sunum yaptı. Toplantının devamında mahalle ve Köy muhtarlarımız sorunlarını dile getirdiler.

 

Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı