0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

MİLİ KÜLTÜR VE TARİHE YOLCULUK PROJESİ

  07.03.2017 tarihinde eklendi.     172 kez okundu.

 

       MİLLİ KÜLTÜR VE TARİHE YOLCULUK PROJESİ

      Göynücek İmam Hatipliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği,İlçe Belediye Başkanlığımız, Amasya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Göynücek İmam Hatip Orta Okulu proje paydaş kurumları tarafından düzenlenen Milli Kültür ve Tarihe Yolculuk Projesi Kapsamında Belediyemiz düğün salonunda Açılış programı düzenlendi.

       Programa İlçe Kaymakamımız Sayın Hasan DOĞAN, Belediye Başkanımız Sayın Kemal ŞAHİN, Dernek Başkanı Halil ALABUĞA, dernek yönetim kurulu üyeleri İbrahim KÖSE, Sadık AYDIN, Şahin GÜMÜŞ, ÇevreYön.ve Den. Şube Müdürü Sevim SÖKÜT, Çevre Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Osman TOK, Daire amirlerimiz, Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı.
       Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması, açılış konuşmasın yapılması ve Dernek Başkanının konuşmaları ile başlayan toplantı Protokol konuşmaları ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDON`ın bizlerde birer İmam Hatipliyiz sözlerinin konuşmasını yaptığı slayt sunumları ile devam etti.
Toplantıda birer konuşma yapan Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN ve İlçe Kaymakamımız Hasan DOĞAN, bu güzel derneğin kurulmasında ve bu etkinliklerin düzenlenmesinde emeği gecen herkese katkılarından dolayı teşekkür etti.

 

Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı