0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI

  14.03.2017 tarihinde eklendi.     160 kez okundu.

 

       İLÇEMİZDE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI

       8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle Belediyemiz ve İlçe Kaymakamlığımızın ortaklaşa İlçemiz Belediye düğün salonunda Amasya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tasavvuf Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Nuren ÇETİN`İn katılımlarıyla İslamda Kadın konulu sohbet pragramı adı altında bayanlarımızın yogun katılımları ile 8 Mart Dünya Kadınlar günü coşkulu bir kalabalık içerisinde kutlandı.
        Programa Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN, İlçe Kaymakamımız Hasan DOĞAN,İlçe Başkanımız Selahattin ESKİ, Amasya Afat Bölge Müdür Yardımcısı İsmail AYAN, Amasya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tasavvuf Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Nuren ÇETİN ve çok sayıda hanım kardeşlerim katıldı.
Program öncesi Belediye Başkanımız Sayın Kemal ŞAHİN ve İlçe Kaymakamımız Sayın Hasan DOĞAN birer konuşma yaparak, Kadınlarımız aile kurumunun temel yapı taşıdır, milletimizin baş tacıdır ifadelerini kullanarak Başta Göynücek`li bayanlarımız olmak üzere tüm bayanlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlayarak her hanım kardeşimize karanfil ve eşarp hediye etti.
       Program sonrası Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN ve İlçe Kaymakamımız Hasan DOĞAN,Amasya Afat Bölge Müdür Yardımcısı İsmail AYAN`a ve Amasya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tasavvuf Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Nuren ÇETİN`e çiçek ve plaket takdim ederek programdan ayrıldılar.

 

 Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı