0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

REGAİP KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

  12.04.2017 tarihinde eklendi.     125 kez okundu.

 

       BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN KEMAL ŞAHİN REGAİP KANDİLİ NEDENİYLE BİR KUTLAMA MESAJI YAYINLAYARAK TÜM İSLAM ALEMİNİN REGAİP KANDİLİNİ KUTLADI
       Mesajında, Regaip, Miraç, Berat Kandillerini ve Kadir Gecesini barındıran, Recep, Şaban ve Ramazan aylarını içine alan mübarek üç aylara erişmiş olmanın huzur ve mutluluğunu hep birlikte yaşadığımızı belirten Başkanımız Kemal ŞAHİN, Regaib Kandili, mübarek üç ayların manevi sofrasına ve bereket iklimine açılan bir kapıdır. Allah’ın rahmetinin üzerimize manevi bir sağanak gibi yağdığı, mağfiretinin, lütuf ve kereminin bizleri kuşattığı, Mübarek Üç Ayların manevi ikliminin ilk esintisi Regaib Kandilini idrak ediyoruz.
       Üç aylara girdiğimiz Regaip kandiline ulaştığımız bu günlerde manevi havayı fırsat bilerek aramızdaki çekişmeleri, kin ve kırgınlıkları kaldırarak, elimizi ve gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese açmalıyız. Kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, insani ve ahlâki meziyetlerimizin yeniden yeşermesine gayret göstermeliyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle, Ülkemizin, Milletimizin, Göynücekli Hemşerilerimin ve tüm İslam aleminin Regaib Kandilini tebrik eder, hayırlara vesile olmasını, bütün insanlığa rahmet, mağfiret, sevgi ve huzur getirmesini, birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavuşmayı Cenab-ı Hak’tan niyaz ederim."

 

Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı