0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

3 YIL İÇİNDE BÜYÜK YENİLİKLER YAPTIK

  12.04.2017 tarihinde eklendi.     130 kez okundu.

 

       "BİZLER HİZMET SEVDASI İNSANLARIZ"
      30 Mart 2017, bundan 3 (üç) yıl önce Belediye Başkanlığı görevini Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN almış ve bir hizmet sevdalısı olarak Göynüceği Göynücek yapmıştır.
Makam sevdalısı değil Hizmet Sevdalısı olan Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN,
Göreve geldiği günden bu yana Milletimizin huzuru, refahı, güvenliği, daha iyi bir hizmet ve yaşanabilir bir Göynücek için gecesini gündüzüne katarak durmaksızın çalışıp Bu geçen 3 ( üç) yıl süre zarfı içerisinde verilen vaatlerin büyük bir bölümünü yerine getirmiş, yeni projelere imza atmış, İlçemizi eski yüzünden kurtarıp yep yeni bir yüzüne kavuşturmuştur.
       "HER ŞEY GELİŞEN VE BÜYÜYEN BİR GÖYNÜCEK İÇİN"
*Toplu Konut TOKİ ve Belediye Hizmet Binamızın ihaleleri yapıldı sözleşmeleri imzalandı ve 15 gün içerisinde temelleri atılacaktır.
*Yeni Mezarlık yeri istimlak edilerek gerekli çalışmalar devam ediyor. 
*Saz deresine gölet için gerekli zemin etüt çalışmaları yapıldı bu yıl içerisinde yapımına başlanacaktır.
*Cumhuriyet Mahallesine geniş ve modern yüzü ile yep yeni bir park projemizin yapımına başlandı.
*TKDK tarafından % 100 hibe kapsamında İlçemize yapılacak olan Güneş enerji sisteminin ön etüt çalışmaları yapılarak tedaş`a başvuruda bulunuldu. Tedaş`tan gelecek onay raporu ile yapımına bu yıl içerisinde başlanacak.Bu sayede Belediyemiz kendi elektiriğini kendi üretecek.
       Bu duygu ve düşüncelerle 30 Mart 2014 tarihinden bu zamana kadar Belediye Başkanlığı seçiminde bizleri hiç yalnız bırakmayan her daim yanımızda olan başta tüm Göynücekli hemşerilerimiz olmak üzere, o zamanki mevcut İlçe Başkanımız Ali BOZTEPE ve yönetimine, şuan ki mevcut İlçe Başkanımız Selahattin ESKİ ve yönetimine, İl Genel meclis üyelerimize, Belediye Meclis üyelerimize, İlçe Gençlik Kolları Teşkilatımıza ve yönetimine, Hanım Kollarımıza ve yönetimine, tüm teşkilatımıza ve uzaktan yakından tüm dostlarımıza ve arkadaşlarımıza sonsuz şükranlarımı sunar Teşekkür ederim.

 

"NİCE AK YILLARA"
 

Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı

Film Videomuz için Göynücek Belediyesi Facebook adresini ziyaret edebilirsiniz.