0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

BUGÜN BAŞKANLIK MAKAMINA ÖĞRENCİLER OTURDU

  21.04.2017 tarihinde eklendi.     176 kez okundu.

 

       ÖĞRENCİLER BUGÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOLTUĞUNA OTURDU

       İlçemizde her yıl olduğu gibi bu yılda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı münasebetiyle Belediye Başkanlık makamı öğrencilere bırakıldı.
      İlçemiz İmam hatip ortaokulu Öğrencileri, Beyza ÇİFTÇİ, Hicret KARAKUŞ, Melek Özlem COŞKUN ve Öğretmen Büşra VOLKAN Belediye Başkanımız Sn. Kemal ŞAHİN`i makamında ziyaret ettiler. Temsili Belediye Başkanlığı için makam koltuğunu devralan Beyza ÇİFTÇİ; “Bugün bu koltukta oturduğum için çok mutluyum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum. Türk milletinin egemenliğini ilan ettiği bir gündür. 23 Nisan her çocuk için önemlidir. Çünkü dünyada tek bir çocuk bayramı vardır. 23 Nisan bizler için önemli bir değerdir” şeklinde konuştu.
      23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda bu anlamlı günde öğrencilerin ziyaretlerinden mutluluk duyduğunu dile getiren Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN, şunları söyledi: “23 Nisan dolayısıyla öğrencilerimizin bayramlarını kutluyorum, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği ve her sene 23 Nisan’da kutlanan bayram dünyadaki tek çocuk bayramıdır. Makamların sembolik olarak çocuklara teslim edilmesi temelde onlara duyulan itimadın, güvenin açık bir sembolüdür ifadelerini kullanan Başkanımız öğretmen ve öğrencilerle uzun uzun sohbet etti okul hakkında bilgi aldı.
Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı