0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN

  23.04.2017 tarihinde eklendi.     153 kez okundu.

 

       BELEDİYE BAŞKANIMIZ KEMAL ŞAHİN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI DOLAYISIYLA BİR KUTLAMA MESAJI YAYINLADI

       23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayan Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN Türk ve Dünya çocuklarının kutladığı bu anlamlı günün, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için mutluluğun, huzurun ve başarının yeni başlangıcı olması temennisinde bulundu.
      Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN mesajında şu ifadelere yer verdi: Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşu olan 23 Nisan 1920 tarihi Türkiye Cumhuriyetimizin temellerinin demokrasiye dayandığı önemli bir milattır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı tüm dünya çocuklarının kardeşçe kutladığı, barış içinde yaşanabilecek bir dünyanın tohumlarının atıldığı ilk ve tek çocuk bayramı olduğuna dikkat çeken Başkanımız Kemal ŞAHİN “Çocuklarımızın bu onurlu görevi en güzel şekilde yerine getireceklerine inanan Atatürk de, bu büyük sevgi ve inancının bir ifadesi olarak bugünü çocuklara armağan etmiştir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir. Milleti, yine milletin azim ve kararlılığı kurtaracaktır. Tek bir egemenlik vardır, o da ulusal egemenliktir’ demiştir. Bugün bizlere düşen görev de teslim aldığımız bu kutsal emaneti bizden sonra yaşatacak olan nesillere en ileri seviyede teslim etmektir.
      Bu duygu ve düşüncelerle Yüzlerinde gülücüklerin, kalplerinde sevgi ve umut çiçeklerinin hiç solmamasını temenni ettiğimiz, bunun için büyük gayret sarf ettiğimiz bütün çocuklarımızın ve Türk Milletinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, tüm dünya çocuklarının barış ve huzur içinde yaşamasını diliyorum” dedi.

Kemal ŞAHİN

Belediye Başkanı