0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

NAMAZ RUHUN GIDASIDIR

  18.05.2017 tarihinde eklendi.     228 kez okundu.

 

       İlahiyatçı yazar Ahmet Bulut, İlçemize gelerek İlçemiz Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine Hz. Muhammed (sav) ve namaz konulu konferans verdi.

      İlçemiz Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından Belediyemiz düğün salonunda ’Peygamber efendimiz ve namaz’ konulu konferans düzenlendi. Konferansa konuşmacı olarak ilahiyatçı yazar Ahmet Bulut katıldı. Konferansa, Belediye Başkanımız Sayın Kemal ŞAHİN, İlçe Mili Eğitim Müdürü Ekrem PAMPAL, okul idarecileri öğretmen ve öğrencilerinin yanı sıra vatandaşlar katıldı.
       Konferans İlk olarak İmamlarımızdan İsmail ÇITIR`ın kuran-ı kerim okuması ve ardından İlahiyatçı Yazar Ahmet BULUT Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine peygamber sevgisini ve namazın önemini örnekler vererek ve soru cevap şeklinde uzun süre sohbet havasında anlatan Ahmet Bulut Öğrencilere sormuş olduğu birkaç sorunun cevabını doğru bilen iki öğrenciye hediye olarak bisiklet sözünü Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN, Milli Eğitim Müdürü Ekrem PAMPAL ve Dernek Başkanı Halil ALABUĞA`dan aldı. Program İlahiyatçı Yazar Ahmet Bulut tarafından kendi yazdığı kitapları imzalayarak son buldu.

 

Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı