0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

ANNELERİMİZ BAŞIMIZIN TACIDIR

  18.05.2017 tarihinde eklendi.     162 kez okundu.

 

       "Annelerimiz Başımızın Tacıdır"

      Belediye Başkanımız Sayın Kemal ŞAHİN Anneler Günü Nedeniyle Bir Mesaj Yayımlayarak Tüm Annelerimizin Anneler Gününü Kutladı.
     Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN mesajında şu ifadelere yer verdi. "Bizi millet yapan değerlerin başında anneler gelir. Millet kavramının da her birimizde hayat bulmasında ve yaşatılmasında en çok da annelerimizin katkısı vardır. Geleceğin güçlü Türkiye’sine yön verecek olan nesillerin yetişmesinde annelere büyük görev ve sorumluluk düşmektedir. Kadınlarımızın her alandaki etkin katılımlarının yanında, annelik sorumluluklarını da özveriyle yerine getirmeleri her türlü takdirin üzerindedir. Annelerimize ne kadar hizmet etsek azdır.
Bizler gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin özünde; kadınımıza saygı, hürmet ve onlara hizmetlerin en güzellerinin sunulması yer almaktadır. Annelerimize ilgimizi eksik etmeden, fazlasıyla hak ettikleri sevgi ve saygıyı her zaman göstererek, mutlu ve huzurlu yaşamalarını sağlamak her evladın görevidir.
       Bu vesileyle ebediyete intikal etmiş tüm annelerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Hayatta olan başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerimizin ellerinden öpüyor, her birinin anneler gününü en içten dileklerimle kutluyorum"dedi.

 

Kemal ŞAHİN 
Belediye Başkanı