0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

19 MAYIS İLÇEMİZDE COŞKU İLE KUTLANDI

  05.06.2017 tarihinde eklendi.     134 kez okundu.

 

"19 MAYIS ATATÜRK`Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI İLÇEMİZDE COŞKUYLA KUTLANDI"

       19 Mayıs Atatürk`ü anma Gençlik ve Spor bayramı, 19 Mayıs Cuma günü İlçemiz Recep Tayyip Erdoğan meydanında bulunan Atatürk anıtına, Gençlik hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Burhan BÜLBÜL tarafından çelenk sunulması ile başladı.
      19 Mayıs Atatürk`ü anma Gençlik ve Spor Bayramı hava münasebeti dolayısıyla Belediyemiz Düğün Salonunda kutlandı. Program saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmanın yapılması ve Çok Programlı Anadolu lisesi ve 70. Yıl Anadolu Sağlık Meslek lisesi öğrencilerinin düzenlemiş ve hazırlamış oldukları spor aktiveleri, şiir okuma, bilek gülesi, bando ekibinin gösterileri, İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin halk oyunları gösterisi ve çeşitli oyunlar ile İlçemizde büyük bir coşku ile kutlandı. Daha sonra ödül törenine geçilerek Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN yarışmalarda dereceye giren öğrencilere kupa hediye ederek tek tek tebrik etti. 
      19 Mayıs Kutlamalarına Belediye Başkanımız Sayın Kemal ŞAHİN,İlçe Kaymakamımız Sayın Hasan DOĞAN, İlçe Garnizon Komutanı Jan. Yüz. Şafak KARAKOYUN , İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem PAMPAL, İlçe Özel İdare Müdürü Tuncay ŞAHİN, daire amirleri, davetliler ve ilçe halkımız katıldı.

 

Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı