0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

  14.12.2017 tarihinde eklendi.     314 kez okundu.

 

"İLÇEMİZDE 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI BÜYÜK BİR COŞKU İÇİNDE KUTLANDI"

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, 28 Ekim Cumartesi günü İlçemiz Recep Tayyip Erdoğan meydanında bulunan Atatürk Anıtına Çelenklerin sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. 29 Ekim günü Kaymakam vekili Vali Yardımcısı Sn. Mehmet Ercan ASLANTAŞ Kaymakamlık Makamında tebrikleri kabul etti.
Recep Tayyip Erdoğan Meydanında gerçekleştirilen törende Kaymakam vekili Vali Yardımcısı Sn. Mehmet Ercan ASLANTAŞ ve Belediye Başkanımız Sn. Kemal ŞAHİN birlikte öğrencilerin ve halkın bayramını kutladı.
Vali Yardımcısı Sn. Mehmet Ercan ASLANTAŞ günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptıktan sonra, kutlama etkinlikleri kapsamında öğrenciler tarafından hazırlanan şiirler okundu. Öğrenciler tarafından oratoryo ve halk oyunları gösterilerinin ardından resmi tören geçişi ile program son buldu.

Programa Vali Yardımcısı Sn. Mehmet Ercan ASLANTAŞ, Belediye Başkanımız Sn. Kemal ŞAHİN, Sivil Toplum kuruluşları ve temsilcileri, Siyasi parti Temsilcileri, Daire Amirleri, Öğrenciler, Öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.

Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı