0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

  14.12.2017 tarihinde eklendi.     315 kez okundu.

 

Belediye Başkanımız Sn. Kemal ŞAHİN, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, Tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.

Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN mesajın da; “Cumhuriyetimizin bu günlere gelmesinde taşları döşeyen, yarınlarımızı da şekillendirecek olan öğretmenlerimiz; yurdumuzun dört bir yanında fedakârca görev yapıyor. Eğitim ordumuz, kendilerine emanet edilen çocuklarımıza büyük bir titizlik içinde sahip çıkıyor. Öğrencilerine, millet olmanın önemini, bağımsızlık, barış ve adaletin faziletlerini örnek olarak aşılıyorlar.

Okullarımız, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz için, en iyi imkanları oluşturmak için gayret içindeyiz. İyileştirmeler takdire değerdir ancak eğitim alanında elde edilen hiçbir gelişmeyi yeterli göremeyiz. Her zaman daha iyisini hedefleyerek; çok daha iyi şartlar için mücadele edeceğiz. Öğretmenlerimizin de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki çalışmalarında da üstün gayret ve yüksek bilinç içerisinde olacaklarına yürekten inanıyorum.

Bu vesile ile başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ü ve ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve saygı ile anıyor; Ülkemizin dört bir yanında görevi başında olan tüm öğretmenlerimizin “Öğretmenler Gününü” yürekten kutluyorum” dedi.

Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı