0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ PROGRAMI

  14.12.2017 tarihinde eklendi.     351 kez okundu.

 

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ İLÇEMİZDE TÖRENLE KUTLANDI

Belediyemiz Düğün Salonun da gerçekleştirilen programa İlçe Kaymakam V. Taşova Kaymakamımız Sayın Kudret KURNAZ, Belediye Başkanımız Sayın Kemal ŞAHİN, İlçe Jandarma Komutanı J. Binbaşı Şafak KARAKOYUN, İlçe Emniyet Amir V. Burak DAVŞAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü A. Talip ZİYAGİL, İlçe Başkanımız Sefa ÇOBAN, Daire amirlerimiz, çok sayıda öğretmen ve öğrenci katıldı.

Program İlçemiz Recep Tayyip Erdoğan Meydanında bulunan Atatürk anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından çelenk sunulması ile başladı.Beraberinde Belediyemiz düğün salonunda devam eden program günün anlam ve önemini belirten konuşmanın yapılması, Öğrencilerimiz tarafından müzik dinletisi, oratoryo gösterisi, Şehit öğretmenler için sinevizyon gösterisi ve aday öğretmenliği sona eren öğretmenlerin yemin etmesi ile devam etti.

Devam eden program da resim ve şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere Kaymakamımız Kudret KURNAZ, Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN ve Jandarma Komutanı J. Binbaşı Şafak KARAKOYUN tarafından ödülleri takdim edildi.

Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı