0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

İLÇEMİZE HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN

  25.12.2017 tarihinde eklendi.     524 kez okundu.

 

“İLÇEMİZE ÖZEL GÖYNÜCEK HAYAL EVİ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ AÇILDI”

İlçemizde Özel Göynücek Hayal Evi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi açılışı 21.22. ve 23. Dönem Ak Parti Milletvekilimiz Sayın Akif GÜLLE, Belediye Başkanımız Sayın Kemal ŞAHİN, Amasya İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin GÜNEŞ, Amasya İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Abdurrahim YIĞMAN, İlçe Başkanımız Sefa ÇOBAN, İl Genel Meclis Üyesi İhsan YILDIRIM, Davetliler ve çok sayıda vatandaşımızın katılımlarıyla Belediyemiz düğün salonunda düzenlenen yemekli açılış programına katılarak ardından Özel Göynücek Hayal Evi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezine geçilerek dualar eşliğinde açılışı gerçekleştirildi. Rehabilitasyon merkezinde incelemelerde bulunularak bilgi alındı.

Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN açılış konuşmasında engelli bireylere karşı olan ödev ve sorumluluklarımızın öneminden bahsederek özel eğitim merkezinin ilçemize hayırlı olmasını diledi.

Özel Göynücek Hayal Evi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezini İlçemize kazandırılmasında büyük emeğe sahip Hakan GENÇ`E ve emeği geçen tüm herkese Sonsuz Teşekkür ederiz.

İlçemize Hayırlı ve Uğurlu Olsun

Kemal ŞAHİN 
Belediye Başkanı