0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

  27.8.2018 tarihinde eklendi.     219 kez okundu.

 

"BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN KEMAL ŞAHİN, KURBAN BAYRAMI MÜNASEBETİYLE BİR MESAJ YAYIMLAYARAK TÜM İSLAM ALEMİNİN KURBAN BAYRAMINI TEBRİK ETTİ"

Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN Mesajında;

Ülkemizde ve tüm İslam Alemi'nde bir Kurban Bayramı'nı daha birlikte idrak etmenin kıvancını yaşıyoruz.

“Bayramlar insanlar arasında kardeşliğin canlanmasına, birlik ve beraberliğin pekişmesine vesile olan günlerdir. Manevi duyguların zirveye çıktığı bu günlerde fakiri, kimsesizi, yetimi, öksüzü, yaşlıyı her zaman bağrına basmış bir toplumun fertleri olarak, yardımsever halkımızın, kimsesiz, yardıma muhtaç çocuklar ile ilgiye muhtaç yaşlılarımızdan maddi ve manevi desteklerini esirgemeyeceğine inanıyorum.
Paylaşma ve yardımlaşma ruhunun ortaya konulduğu Kurban Bayramı’nı en iyi şekilde değerlendirerek, bu günlerin bize getirdiği huzur ortamının değerini iyi bilerek, kötülüklerden uzaklaşarak, iyiliği ve doğruluğu bir yaşam ilkesi olarak benimseyerek yaşamalıyız.

Bu vesile ile vatanımızı savunurken canlarını feda eden şehitlerimize Allah'tan rahmet, bayramı bu yüzden buruk geçiren ailelerine sabırlar diliyorum.

Bayramın birlik beraberliğimizi ve kardeşliğimizi daim kılması ve ülkemize huzur getirmesi dileğiyle Başta Göynücekli Hemşerilerim olmak üzere tüm islam aleminin Kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı