0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

29 EKİM KUTLAMALARI

  8.11.2018 tarihinde eklendi.     150 kez okundu.

"İLÇEMİZDE 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI BÜYÜK BİR COŞKU İÇİNDE KUTLANDI"

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, 28 Ekim Pazar günü İlçemiz Recep Tayyip Erdoğan meydanında bulunan Atatürk Anıtına Çelenklerin sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. 29 Ekim günü Sayın Kaymakamımız Mustafa GÜRBÜZ Kaymakamlık Makamında tebrikleri kabul etti.

Recep Tayyip Erdoğan Meydanında gerçekleştirilen törende Belediye Başkanımız Sn. Kemal ŞAHİN ve Sayın Kaymakamımız Mustafa GÜRBÜZ öğrencilerin ve halkın bayramını kutladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan Tören programı, Sayın Kaymakamımız Mustafa GÜRBÜZ`ün günün anlam ve önemini belirten konuşmalarını yapması ile devam eden kutlama etkinlikleri kapsamında öğrenciler tarafından hazırlanan şiirler okundu.İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencileri ile Cumhuriyet koşuları yapıldı. Öğrenciler tarafından oratoryo ve halk oyunları gösterilerinin ardından resmi tören geçişi ile program son buldu.

Programa Belediye Başkanımız Sn. Kemal ŞAHİN, Sayın Kaymakamımız Mustafa GÜRBÜZ, Sivil Toplum kuruluşları ve temsilcileri, Siyasi parti Temsilcileri, Daire Amirleri, Öğrenciler, Öğretmenler ve Çok sayıda vatandaşlar katıldı.

Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı