0358 615 20 81
iletisim@goynucek.bel.tr

4 DEV ESER HİZMETİNİZDE

  13.12.2018 tarihinde eklendi.     125 kez okundu.

"BELEDİYEMİZ İLE TOPLU KONUT İDARESİ (TOKİ) İŞ BİRLİĞİYLE İNŞA EDİLEN 110 ADET KONUTUN ANAHTAR TESLİMİ İLE 4 DEV ESERİN AÇILIŞI DÜZENLENEN TÖRENLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ"

Belediyemiz ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ) iş birliğinde inşaa edilen 110 adet konutun anahtar teslimi ile 4 dev eserin açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi.Açılış törenimize Valimiz Dr. Osman Varol, Ak Parti TBMM Grup Başkanı ve Ankara Milletvekili Mehmet Naci Bostancı, Amasya Milletvekilimiz Mustafa Levent Karahocagil, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri A. Faruk AYKUTLU, İl Belediye Başkanı Cafer ÖZDEMİR, İl Başkanı Mehmet ÜNEK, İlçe Belediye Başkanları,İlçe Başkanları, Oda Başkanları, protokol üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimiz anısına düzenlenen saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başlayan tören Kuran-ı Kerim tilaveti, halk oyunları gösterisi ile devam etti. Açılış konuşmasını gerçekleştiren Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN yaklaşık 4,5 yıldır yoğun bir mesai harcadıklarını ve çalışmalarının karşılığını almanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN, TOKİ ile güzel bir çalışmaya ve beraberinde ilçemize kazandırdığımız bir çok dev esere projelere imza atıldığını vurgulayarak; Başta cumhurbaşkanımız ve milletvekillerimiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. TOKİ’den ev alan tüm hemşerilerimize evlerinde sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir şekilde oturmalarını temenni ediyorum. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Törende konuşma gerçekleştiren Valimiz Dr. Osman Varol, Ak Parti TBMM Grup Başkanı Mehmet Naci Bostancı ve Amasya Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil TOKİ evlerinin yapımında emeği geçenlere teşekkür ederek hak sahiplerine hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundular.

Tören Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN, İlçe Kaymakamımız Mustafa GÜRBÜZ, İlçe Başkanımız Sefa ÇOBAN`ın Valimiz Dr. Osman Varol, Ak Parti TBMM Grup Başkanı Mehmet Naci Bostancı, Milletvekilimiz Mustafa Levent Karahocagil`e Hediye Takdimi ve Akabinde Valimiz Dr. Osman Varol, Ak Parti TBMM Grup Başkanı Mehmet Naci Bostancı, Milletvekilimiz Mustafa Levent Karahocagil, Belediye Başkanımız Kemal ŞAHİN, İlçe Kaymakamımız Mustafa GÜRBÜZ ve İlçe Başkanımız Sefa ÇOBAN tarafından ev sahiplerine anahtarları teslim edildi.

Tören kurban kesimi ve dairelerin gezilmesi akabinde yemek ikramı ve hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu

Açılış törenimizde Bu mutluluğu bizimle beraber paylaşan Valimiz Dr. Osman Varol`a, Ak Parti TBMM Grup Başkanı ve Ankara Milletvekili Mehmet Naci Bostancı`ya, Amasya Milletvekilimiz Mustafa Levent Karahocagil`e İl Belediye Başkanı Cafer ÖZDEMİR`e, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay`a, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri A. Faruk AYKUTLU`ya İl Başkanı Mehmet ÜNEK`e, İlçe Belediye Başkanlarımıza,İlçe Başkanlarımıza, Oda Başkanlarımıza, protokol üyelerimize, sivil toplum kuruluşu temsilcilerine, meclis üyelerimize ve katılan tüm herkese sonsuz Teşekkür ederim.

İlçemize Hayırlı ve Uğurlu Olsun.

Kemal ŞAHİN
Belediye Başkanı